YuGiOh Stars - Bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

Share
 

 Предложенията ми!

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Krisi-997

Предложенията ми! VxiXJIM
Krisi-997

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 40

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 9:06 am

Засега имам две!

Предлагам да се направи "Deck Test Arena",където играчите играейки един срещу друг да използват новите си декове.Ще е хубаво да се играе без залози или арена точки,защото така се намалява възможноста от измама(Всеки ще казва,че това е новият му дек,а всъщност ще е някой добре разработен и така ще обира залозите на честните дуелисти).

Предлагам да се направи тема,където може да залагат пари на човекът,който според вас ще спечели даден турнир.Например ако си заложил 50 кеш и играчът,на който си заложил изгори на полуфиналите да си върнеш залога без никаква разлика.Ако обаче изгори на финалите да спечелиш залогът си плюс половината от него,а ако стане победител двойно.Може да се залага само на турнири,в който вие не участвате!

Е?
Върнете се в началото Go down
ThE DoctoR

Предложенията ми! VT8e7ao
ThE DoctoR

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 216

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 9:56 am

1-та идея е някак ненужна според мен, защото всеки си има скайп, в който може да си предизвиква.Мен не ме бърка да направя банер за раздела, но както кажат и другите потребители! :)

2-та идея на мен МНОГО ми допада, но едно нещо не ми харесва:Така да заложиш 300 кеш и ако не познаеш да не губиш нищо е малко тъпо.По-добре според мен ще е да е "Риск печели,риск губи"(всеки знае какво имам в предвид).Както казах - Каквото кажат другите!
:)
Върнете се в началото Go down
Firefigh7er[ADC]

Предложенията ми! VT8e7ao
Firefigh7er[ADC]

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 1
Брой мнения 197
Постижения Постижения : Предложенията ми! XAeHDQM

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 9:58 am

Първото предложение за мен поне е безмислено има чат на форума там може да се оговаряте ако искате да тествате тестета и ....


Второто ти предложение ми хареса ще виим ко ши кажи куросаки
Върнете се в началото Go down
Krisi-997

Предложенията ми! VxiXJIM
Krisi-997

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 40

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 10:57 am

PriceOfMyLife,запазваш ги само ако човекът стигне до полуфиналите.Иначе край с кеша...
Върнете се в началото Go down
Puple

Предложенията ми! 5RUiK83
Puple

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 226

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 11:59 am

Първото предложение и на мен не ми хареса ...

За второто е добро с bet ще говорим за това
:*


Върнете се в началото Go down
Krisi-997

Предложенията ми! VxiXJIM
Krisi-997

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 40

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 12:42 pm

А какво мислите за конкурс - "Филм на седмицата"?
Върнете се в началото Go down
Betrayer

Предложенията ми! WcHweHC
Betrayer

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 1
Брой мнения 272

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 3:43 pm

Hercoga написа:
ще виим ко ши кажи куросаки
Куросаки се произнася:
1-вата идея не е особено полезна, има толкова много чатове,чатбокс и какво ли не, мисля, че е ненужно..
2-рата идея ми допада, но да махнем това за полуфиналите.. Ако залагаш според мен трябва той да спечели за да прибереш парите или да не загубиш, така стоят нещата навсякъде. От следващите турнири вече ще приложим идеята, благодаря.
Идеята за филм на седмицата не ми допада, защото ще трябва да слагаме игра на седмицата, книга и т.н.


Върнете се в началото Go down
https://yugiohstars.bulgarianforum.net/forum
Puple

Предложенията ми! 5RUiK83
Puple

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 226

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 4:13 pm

Да, това за Филм на седмицата не ми харесва. За да разбереш дали е хубав даден филм трябва да го гледаш, а едва ли някой ще седне да гледа всичките филми. Ще се гласува само по заглавието и може и резюмето да прочете някой...


Последната промяна е направена от Puple на Нед Юни 16, 2013 12:07 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Firefigh7er[ADC]

Предложенията ми! VT8e7ao
Firefigh7er[ADC]

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 1
Брой мнения 197
Постижения Постижения : Предложенията ми! XAeHDQM

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyПон Дек 26, 2011 7:37 pm

Само дано няма черно тото Salut
Върнете се в началото Go down
Krisi-997

Предложенията ми! VxiXJIM
Krisi-997

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 40

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyВто Дек 27, 2011 6:33 am

4-то предложение!(Това незнам дали на някой ще му се хареса,но исках да ви го кажа...)

Предлагам като ще има кеш да врътнем и една "YS банка"... лихви,депозити тегления...Досега не съм го виждал в другите форуми,затова ако държите да сме по-оригинални замислете се над предложенийцето.

ПП.Ако го одобрите може аз да ви помогна с темите,защото ще кандидатствам за НТБГ-то и знам някой неща.... :)
Върнете се в началото Go down
Betrayer

Предложенията ми! WcHweHC
Betrayer

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 1
Брой мнения 272

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyВто Дек 27, 2011 7:38 am

Да, обмисляно е преди и може да стане. Ще го обсъдя с колегите и ако евентуално се приеме ще те питаме за някои неща. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
https://yugiohstars.bulgarianforum.net/forum
ThE DoctoR

Предложенията ми! VT8e7ao
ThE DoctoR

Дорм
Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 216

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyВто Дек 27, 2011 1:05 pm

Много ме кефи, но трябва в тази банка ако не се издължът трябва да има строги наказания . hmmm
Върнете се в началото Go down
Krisi-997

Предложенията ми! VxiXJIM
Krisi-997

Warnbar Warnbar : GOOD
С-ни Турнири С-ни Турнири : 0
Брой мнения 40

Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! EmptyВто Дек 27, 2011 1:24 pm

Дам,решихме ако се приеме да има warn за неизплащане!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content




Предложенията ми! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложенията ми!   Предложенията ми! Empty

Върнете се в началото Go down
 

Предложенията ми!

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
YuGiOh Stars - Bulgaria :: Индекс :: Предложения-